راه های ارتباطی: شماره تماس: 09906015646*** آی دی تلگرام:faridmoazen@

شش امتیاز ویژه که کسب و کارهای خانگی دارند

  1. شما رئیس هستید.برای بسیاری از صاحبان کسب و کار های خانگی،این دلیل کافی است که دیگر به مشاغل نه صبح تا پنج بعد از ظهر نپردازند.
  2. از تمام منافع و مزایای کار سخت تان برخوردار می شوید.هنگامی که منفعتی حاصل می کنید، تمام سود حاصل به جیب خودتان سرازیر می شود.هیچ کس دیگری سعی نمی کند به نوعی آن سود را از چنگ تان در بیاورد.
  3. این انعطاف پذیری را دارید که هر وقت و هر کجا خواستید کار کنید. زمانی که حداکثر بهره وری را در شبانه روز دارید، ممکن است دیگر لازم نباشد زمان بندی استاندارد کاری( صبح تا پنج بعد از ظهر) را نعل به نعل اجرا کنید.باید بدانید اغلب کارفرمایان از کارمندان شان می خواهند به این زمان بندی انعطاف ناپذیر تن بدهند.
  4. با بسیاری از عوامل مزاحم، که مخل کارتان می شوند، سروکار ندارید.شاید به این نتیجه برسید که چون مزاحمت ها و وقفه های ایجاد شده از سوی همکاران دیگر مطرح نیست و قرار نیست در جلسه های بی پایان شرکت کنید، بهره وری تان در کار خانگی، نسبت به یک دفتر کار معمولی در خارج از منزل، افزایش می یابد.
  5. این شما هستید که مراجعه کنندگان و مشتریان را انتخاب می کنید.وقتی صاحب کسب و کار خود هستید، می توانید از ارائه ی خدمات به مراجعه کنندگانی که نمی خواهید با آن ها کار کنید سر باز زنید.جالب به نظر می رسد، این طور نیست؟
  6. می توانید هر قدر دل تان می خواهد وقت صرف انجام کارتان کنید.می توانید تصمیم بگیرید که فقط چند ساعت در روز یا هفته کار کنید یا یک زمان بندی کامل برای هر روز کاری داشته باشید.

این دلایل مربوط به استقلال در کار، تنها نوک کوه یخی بزرگ است که قسمت بزرگ اش زیر آب است.وقتی همه دلایل فوق را روی هم جمع می کنید.با دلیل اصل و بنیادی می رسید:آزادی.

پاسخی بگذارید

بستن منو